Naturalne metody na Hashimoto - elektroniczna książka

Producent: Artur Topolski

Niedoczynność tarczycy to jedno z najczęściej diagnozowanych zaburzeń hormonalnych. Przede wszystkim zaburzenia to ma charakter autoimmunologiczny - wtedy rozpoznawana jest choroba Hashimoto, czyli zapalenie tarczycy generowane powstaniem autoprzeciwciał. Warto sobie uświadomić, że bardzo często rozwój choroby Hashimoto generowany jest niewłaściwym stylem życia. Dlatego każdy z nas powinien zdobyć garść niezbędnych informacji dotyczących tej choroby – umożliwi to jak najszybsze zdiagnozowanie choroby i wdrożenie skutecznego leczenia. Przede wszystkim zaś – umożliwi zmianę stylu życia na zdrowszy.

Czy możesz zachorować na Hashimoto?

Choroba Hashimoto to schorzenie powstałe w efekcie nadmiernej reaktywności układu immunologicznego – błędnie rozpoznaje on komórki tarczycy jako obce i rozpoczyna syntezę przeciwciał. Te atakują tarczycę i stopniowo niszczą narząd, ograniczając syntezę hormonów tarczycy. Przyczyn rozwoju choroby Hashimoto jest naprawdę wiele – na pewno niebagatelną rolę odgrywają predyspozycje genetyczne oraz rodzinne występowanie choroby. Ponadto choroba ta kilkadziesiąt razy częściej dotyka kobiet – a ryzyko jej rozwoju skorelowane jest także z wiekiem.

Nie bez znaczenia jest ponadto oddziaływanie czynników środowiskowych, zwłaszcza generowanych niezdrowym stylem życia:

 • palenia papierosów;
 • nadwagi;
 • stresu;
 • niedoboru selenu i jodu w diecie;
 • nadmiernego spożycia węglowodanów.

Statystycznie – najczęściej chorują kobiety w wieku 45 – 65 lat, ale nie jest to sztywną regułą. Coraz częściej choroba Hashimoto diagnozowana jest u młodszych osób. Dlatego tak ważne jest rozpoznanie Hashimoto i leczenie choroby. W mojej książce znajdziesz informacje, dzięki którym nie tylko poprawisz stan swojej tarczycy, ale również zmniejszysz ryzyko rozwoju choroby Hashimoto.

Jak rozpoznać Hashimoto?

Objawy choroby Hashimoto wynikają przede wszystkim ze zbyt niskiego poziomu hormonów tarczycy. Z racji faktu, iż hormony tarczycy – tyroksyna i trójjodotyronina oddziałują na niemal każdą komórkę ciała – objawów Hashimoto nie da się przeoczyć. Przede wszystkim – stwierdzany jest przyrost masy ciała, który wynika ze spowolnienia metabolizmu. Ponadto zauważyć można złą tolerancję niższych temperatur oraz spowolnioną pracę serca jako wyraz zaburzeń krążenia krwi. Chorzy doświadczają ponadto zmęczenia i senności, przesuszenia skóry, wypadania włosów oraz łamliwości paznokci.

Potwierdzeniem choroby Hashimoto są wyniki badań laboratoryjnych – najczęściej jest to niski poziom trójjodotyroniny oraz tyroksyny przy jednoczesnym wzroście poziomu TSH. Ponadto we krwi stwierdzić można obecność przeciwciał anty – TPO, czyli autoprzeciwciał przeciwko tyreoperoksydazie. A jeśli Hashimoto zostanie zdiagnozowane – co dalej?

Co znajdziesz w mojej książce?

Osoby chore na Hashimoto muszą wiedzieć jedno – zapalenie autoimmunologiczne tarczycy to choroba o przebiegu przewlekłym i nieuleczalnym. Leczenie może złagodzić objawy choroby, jednak w celu zapobiegania jej nawrotom konieczna jest zmiana stylu życia. O jakie konkretnie zmiany chodzi? Tego możesz dowiedzieć się z mojej elektronicznej książki o chorobie Hashimoto, która w kompleksowy sposób wyjaśnia następujące kwestie:

 • wpływ diety na rozwój choroby Hashimoto oraz profilaktykę kolejnych epizodów choroby;
 • wpływ deficytu jodu na rozwój niedoczynności tarczycy;
 • zasad suplementacji jodu w chorobie Hashimoto;
 • przykładowe przepisy, które zmniejszają objawy choroby Hashimoto;
 • lista suplementów, które poprawiają stan zdrowia i objawy Hashimoto;
 • poznasz przyczyny choroby Hashimoto;
 • zalecana oraz przeciwwskazane produkty.

Choroba Hashimoto daje bardzo uciążliwe objawy. Schorzenie to bezwzględnie wymaga leczenia. Dzięki mojej wyjątkowej książce elektronicznej choroba ta nie będzie miała przed Tobą żadnych tajemnic. Dzięki temu rozpoznanie choroby oraz odpowiednie postępowanie prozdrowotne pozwoli utrzymać w ryzach objawy choroby. Wypracowane zdrowe nawyki pomogą zminimalizować rozwój Hashimoto oraz poprawią ogólny stan zdrowia. Tak wiele cennych informacji skondensowanych w formie książki elektronicznej to doskonała propozycja dla każdego, kto podejrzewa u siebie chorobę Hashimoto lub u kogo już ją zdiagnozowano. Ale nie tylko – z wiedzy zawartej w mojej książce elektronicznej może skorzystać każdy z nas, gdyż każdy narażony jest na rozwój tej podstępnej choroby.

100% satysfakcji gwarantowane 

Kupując ode mnie książkę nie podejmujesz żadnego ryzyka. Daję Ci 30-dniową gwarancję na zwrot pieniędzy w przypadku gdybyś stwierdziła, że nie jesteś zadowolona z mojego e-booka. Chcesz otrzymać zwrot pieniędzy? Po prostu napisz do mnie maila, a ja zwrócę Ci wszelkie poniesione przez Ciebie koszty.

P.S. Czytając tego e-booka zrozumiesz w jaki sposób poradzić sobie z różnymi problemami. Zaczynając od tych najmniejszych jak lekkie niestrawności, przez zgagę, wrzody, zapalenie jelit, a kończąc na wspomaganiu leczenia nawet najpoważniejszych chorób nowotworowych. To wszystko bez wydawania ogromnych sum pieniędzy na drogie leki, kolejne wizyty u lekarzy i tak dalej -sama dobrze wiesz o czym mówię.

Udostępnij
7.00
Czas dostawy: 12 godzin

Inne produkty, które mogą Cię zainteresować