INDYWIDUALNA DIETA

Producent: Artur Topolski

Autor diety: Artur Topolski (Specjalista Żywienia)

Tylko dieta pozwoli Ci zrzucić nawet 2 kg w ciągu tygodnia

Wysłuchałem wielu Waszych opinii na temat różnych diet, które stosowaliście. Często narzekaliście, iż dietetycy z góry narzucają Wam menu, które przeważnie składało się z nielubianych przez Was dań, co w znacznym stopniu zniechęca do stosowania i przestrzegania diety. Ponadto często skarżyliście się, iż po otrzymaniu diety nie macie kontaktu z dietetykiem, który po pewnym czasie stosowania diety wskazałby Wam, jakie zmiany wprowadzić, aby Wasza dieta uwzględniała zmiany powstałe w organizmie (np. niższa masa ciała – zmieniają się ilości spożywanych makroelementów oraz wartości odżywczych).

Wszystkie uwagi, jakie od Was uzyskałem, zebrałem w jedną całość i stworzyłem własną dietę, która wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Przede wszystkim wyeliminowałem wszystkie aspekty, które Wam się nie podobały. Moja dieta bazuje na wszystkich naukowo potwierdzonych metodach prawidłowego odżywiania osób zdrowych oraz chorych. Dlatego też moje diety nie tylko mogą odchudzać, utrzymywać wagę, czy zwiększać masę ciała, ale również pomagają na wiele dolegliwości jak: zaparcia, nieżyt żołądka, nadciśnienie tętnicze, osteoporoza, miażdżyca, niedoczynność tarczycy lub Hashimoto.

Ponadto jadłospis składa się z produktów wchodzących w skład zdrowej żywności, a ich cena będzie zależeć od Waszego budżetu, ponieważ to Ty decydujesz ile chcesz wydawać na żywność w ciągu miesiąca, a ja decyduję jakie produkty powinieneś wybrać, aby nie wydać zbyt wiele. W moich dietach to Wy wybieracie produkty, których nie lubicie. Dzięki takiej wiedzy tworzę dla Was indywidualną dietę uwzględniającą preferencje produktowe, choroby, alergie pokarmowe, tryb życia, a nawet przyjmowane witaminy i minerały. Taka dieta nie tylko stanie się skuteczna, ale również lubiana i smaczna.

Przed zakupieniem diety potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się ze mną, aby to zrobić kliknij tutaj

Wywiad (z klientem) niezbędny do utworzenia indywidualnej diety prowadzony jest poprzez maila po dokonaniu płatności. 

Kupując ode mnie dietę nie podejmujesz żadnego ryzyka. Daję Ci 30-dniową gwarancję na zwrot pieniędzy w przypadku gdybyś stwierdził, że dieta nie przyniosła żadnego pozytywnego efektu. Chcesz otrzymać zwrot pieniędzy? Po prostu napisz do mnie maila, a ja zwrócę Ci wszelkie poniesione przez Ciebie koszty.

Każdy z nas powinien odżywiać się w inny sposób. Plan żywienia musi być dostosowany do naszych chorób, dolegliwości tak, aby je wyeliminować. Dodatkowo musi mieć na celu odchudzanie, utrzymanie wagi lub zwiększenie masy ciała.

Jakie dolegliwości możesz ograniczyć stosując plan żywienia mojego autorstwa?

  • Zaparcia;
  • Regeneracja jelit;
  • Nieżyt żołądka;
  • Nadciśnienie tętnicze;
  • Osteoporoza;
  • Miażdżyca;
  • Otyłość;
  • Niedoczynność lub Hashimoto.

Dlaczego nie warto tworzyć diety na własną rękę?

Diety, które tworzycie na własną rękę najczęściej nie uwzględniają wielu ważnych elementów prawidło zbilansowanej diety. W wyniku stosowania własnej diety mogą pojawić się problemy z metabolizmem, efekt jojo, niedobór witamin, minerałów oraz problemy ze zdrowiem.

Najważniejsze informacje o mojej diecie.

1. Osoby, które mają mało czasu na przygotowanie dietetycznych dań, mogą wybrać opcję szybkich posiłków, których wykonanie zajmuje około 40 minut.

2. To Ty wybierasz, których produktów nie lubisz.

3. Każdy posiłek zawiera szczegółową instrukcję przyrządzenia.

4. Możesz wybrać dietę na odchudzanie, utrzymanie wagi, przybranie na masie, a ponadto możesz wyeliminować dolegliwości związane z zaparciami, nieżytem żołądka, miażdżycą, Hashimoto, niedoczynnością tarczycy, nadciśnieniem tętniczym lub osteoporozą.

5. Po wypełnieniu ankiety jesteś w stałym kontakcie ze mną, czuwam nad Twoimi postępami.

6. Jeśli masz alergię, to ułożę dla Ciebie dietę tak, aby wykluczyć alergeny z pożywienia.

7. Dieta jest dostosowana do suplementów, które przyjmujesz.

8. Każda dieta jest indywidualnie zbilansowana w wartości odżywcze, witaminy i minerały, tak aby zawierała ona wszystkie składniki potrzebne Twojemu organizmowi.

9. Wszystkie rodzaje diet oparte są na potwierdzonych naukowo metodach.

10. Dzięki diecie powinieneś tracić około 0,5 – 1,5 kg tygodniowo (kwestia indywidualna). Pamiętaj, że zbyt szybkie odchudzanie jest szkodliwe!

Przed zakupieniem diety potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się ze mną, aby to zrobić kliknij tutaj.

Wywiad (z klientem) niezbędny do utworzenia indywidualnej diety prowadzony jest poprzez maila po dokonaniu płatności.


Udostępnij
50.00
Czas dostawy: 5 dni

Inne produkty, które mogą Cię zainteresować

NA RATUNEK JELITOM (EBOOK)

30.00 zł24.00 zł

DIETA NA ODCHUDZANIE

50.00 zł